Az V. Ipolyi Arnold szlovákiai magyar népmesemondó verseny országos döntőjének eredményei

Aranysáv:

A versenyző neve:

Település:

Iskola / szervezet:

Kategória:

Agócs Eszter Almágy MTNYAI – Almágy

2

Bencz Zsolt Gímes Alapiskola, Gímes

2

Botos Erika Gömörsíd MTNYAI – Gömörsíd

2

Botos Máté Fülek Mocsáry Lajos AI, Fülek

2

Dóczi Boldizsár Kiskövesd Magyar Óvoda – Kiskövesd

1

Galamb Krisztián Ragyolc MTNYAI – Ragyolc

3

Góra Nikoletta Párkány Ady Endre Alapiskola, Párkány

2

Horváth Noémi Ipolyszakállos Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

3

Kovács Mátyás Ragyolc MTNYAI – Ragyolc

3

Lenárt Dóra Felsőszeli Széchenyi István MTNYAI és Óvoda

2

Mács Zille Anna Rimaszombat Óvoda – Rimaszombat

1

Országh Róbert István Tornalja Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

3

Oszlík Kinga Kéty Párkányi Gimnázium

4

Varga Ákos Felsőszeli Széchenyi István MTNYAI és Óvoda

3

Varga Ákos Dezső Serke Szombathy Viktor AI – Feled

3

Veréb Fanni Tornalja Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Zagiba Tamás Jólész P.J.Šafárik Gimn – Rozsnyó

4

Botos Kevin Gömörsíd MTNYAI – Gömörsíd

2

Különdíj: Botos Kevin

Ezüstsáv:

A versenyző neve: Település: Iskola / szervezet:

Kategória:

Adamik Tamás Tany Móra Ferenc Alapiskola, Tany

2

Antal Márk Serke Szombathy Viktor AI – Feled

2

Baka Rebeka Kéty Egyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

2

Balla Éva Ipolyszakállos Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

2

Bencz Levente Gímes Alapiskola, Gímes

2

Birčák Miriam Garampáld Kisgyarmat

1

Csank Mátyás Gömördétér Tompa Mihály AI – Rimaszombat

3

Czajlik Boglárka Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

3

Dávid Szimona Gömörsíd Mocsáry Lajos AI – Fülek

3

Farkas Dániel Rimaszombat Tompa Mihály AI – Rimaszombat

3

Fodor Elisabeth Muzsla Endrődy János Alapiskola, Muzsla

3

Guttmann Márk Martos Református Alapiskola Martos

2

Herman Ákos Garampáld Ady E. AI Párkány, Csemadok-Kisgyarmat

3

Icso Bereniké Rozsnyó Református Al – Rozsnyó

3

Juhos Tamara Felsőszeli Széchenyi István MTNYAI és Óvoda

3

Korintus Réka Rozsnyó Református Al – Rozsnyó

3

Kórósi Virág Nagymegyer Vasút utcai óvoda, Nagymegyer

1

Kucman Kitti Köbölkút Stampay János Alapiskola, Köbölkút

3

lllés Panka Fülekpüspöki egyéni nevezés

1

Lukács Flórián Tornalja Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Mihalovič Veronika Taksony Széchenyi István MTNYAI és Óvoda,

2

Molnár Dóra Tajti MTNYAI – Almágy

2

Molnár Jenifer Serke Szombathy Viktor AI – Feled

3

Németh Enikő Kéty Egyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

2

Ondrejšík Tamás Fülek Ifjúság Utcai AI – Fülek

3

Pinke Jakab Zoltán Perbete Alapiskola, Perbete

3

Ragány Szidónia Szomotor MTNYA – Szomotor

3

Ragány Vivien Szomotor MTNYA – Szomotor

3

Riedly Miklós Kristóf Ipolypásztó Egyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

3

Simon Boglárka Rimaszombat Tompa Mihály AI – Rimaszombat

2

Szőke András Harmac Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Tóth Máté Kisújfalu Alapiskola Kisújfalu

2

Uličná Lucia Rozsnyó Református Al – Rozsnyó

3

Varga Renáta Deáki Deáki Alapiskola

3

Vincze Friderika Jéne Tompa Mihály AI – Rimaszombat

2

Žiaček Margaréta Zsigárd Alapiskola Zsigárd

3

Bronzsáv:

A versenyző neve: Település: Iskola / szervezet:

Kategória:

Bolaček Vanda Sajószentkirály Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

3

Csáky Máté Ipolybalog Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog

3

Dömény Dóra Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

3

Fukáč Bence Nagydaróc egyéni nevezés

1

Görcs Lara Egyházkarcsai AI Egyházkarcsai Alapiskola

2

Haris Zsóka Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Kendi Fruzsina Kisgéres MTNYA – Kisgéres

2

Lukács Bence Márk Somorja Corvin Mátyás MTNY Alapiskola, Somorja

3

Marczibál Bence Nádszeg Alapiskola és Óvoda Nádszeg

3

Mátyás Bálint Nádszeg Alapiskola és Óvoda Nádszeg

1

Moravcsík Viktória Béna MTNYAI – Béna

2

Ollé Nancy Ipolyszakállos Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

2

Pekarik Enikő Battyán MTNYA – Bacska

2

Pongrácz Emese Somorja Tejfalu Corvin Mátyás MTNY Alapiskola, Somorja

3

Urbančok Erik Ragyolc MTNYAI – Ragyolc

3

Varga Réka Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Zsoldos Virág Ágnes Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Különdíj:

A versenyző neve: Település: Iskola / szervezet:

Kategória:

Herman Mónika Garampáld

5

Szerző: Haraszti Mária

Az ANIMA Társaság alapítója és elnöke